ROCZEK MELODY – Inspiracja na przyjęcie w dziewczęcym stylu. BohoParty z elementami pastelowego różu.

ROCZEK MELODY – Inspiracja na przyjęcie w dziewczęcym stylu. BohoParty z elementami pastelowego różu.

To co się wydarzyło podczas przygotowań przyjęcia Ani Skury dla Jej Córeczki Melodyjki – PRZEROSŁO MOJE PLANY i WYOBRAŻENIA 🌸!
Jest to zdecydowanie jedna z moich najpiękniejszych realizacji, czuję się spełniona, że mogłam dołożyć cegiełkę do tego pięknego wydarzenia. Dodam Wam jeszcze, że ziścił się jeden z moich ‚zawodowych’ planów – mogłam spełnić jedno ze swoich dekoratorskich marzeń – ZROBIĆ PRZYJĘCIE DLA ANI SKURY, która od wielu lat jest moją inspiracją. Od wielu lat śledzę, podziwiam, czerpię inspirację.

W przypadku przyjęcia urodzinowego Melodyjki zajęłam się dopięciem wszystkiego na ostatni guzik, dokładając moje imprezowe gadżety jakimi są np. papierowe dodatki, balony, detale oraz stworzyłam zespół osób, które pomogły osiągnąć efekt jaki możecie podziwiać na zdjęciach Karoliny Zaworskiej – Charlottesse

W sieci pojawia się wiele spekulacji na temat miejsca przyjęcia. Portale plotkarskie błędnie wskazują, gdzie odbyło się wydarzenie. Ania zdecydowała się na restaurację „Biała – zjedz i wypij” na warszawskiej Saskiej Kępie. Był to świetny wybór. Miejsce, a dokładniej ogród restauracji – był idealny do stworzenia zarówno kącika dla dzieci jak i miejsca do pamiątkowych zdjęć.

Kocham tworzyć świat z Waszych marzeń. Ania poprosiła mnie o delikatny dziewczęcy motyw przewodni. Chciała by na przyjęciu Jej Melodyjki było dużo kwiatów i dodatki w delikatnym pastelowym różu.

Udało mi się nawet w expressowym tempie wypożyczyć różowe obrusy, które dopieściły całość 🙂 a różowa lemoniada w kieliszkach dała upragniony efekt WOW!

Słodkości wyglądały jak małe dzieła sztuki! Na przyjęciu urodzinowym nie może ich zabraknąć. Idealnie dopełniły cały wystrój i SMAKOWAŁY PRZEPYSZNIE!

Podsumowując wszystko to co widzicie na zdjęciach:

Mama Melodyjki: Ania Skura @WhatAnnaWears

Zdjęcia: Charlottesse

Miejsce: Biała Zjedz i Wypij

Organizacja i koordynacja przyjęcia: Zaskocz Mamę

Słodki Stół oraz Tort: Urszi Cakes

Dekoracje Kwiatowe: LadaMoment Dekoracje

Poduszki, Tipi koronkowe: LadaMoment Dekoracje

Balony: Zaskocz Mamę 

Papierowa zastawa: Zaskocz Mamę 

Szyfonowe wstążki na stole: Zaskocz Mamę 

Lniane Tipi: MamaPotrafi

Rattanowy Fotel: The NUSA Store

Lustrzane koło, Lniany różowy baner, tablica powitalna, drewniany drogowskaz: Puzel Dekoracje

Różowe obrusy: Puzel Dekoracje

A gdy przyszli goście miejsce rozkwitło! Melodyjka ma wspaniałych przyjaciół i bliskich. Uśmiech nie schodził z Jej twarzy. Mam nadzieję, że w przyszłości z zachwytem będzie patrzyła na to co przygotowali Jej rodzice z okazji Jej pierwszych urodzin.

A za całym tym wydarzeniem stoimy MY :

Aldona, Asia, Ula, Kinga 🙂

Na tych zdjeciach brakuje Pauli @puzel.dekoracje ale odległość robi swoje, natomiast po drugiej stronie aparatu jest Karolina @charlottesse 😍 – w takim oto składzie udało się przygotować przyjęcie Melody 🌸

 

 

Published by Kinga

.

One Comment to “ROCZEK MELODY – Inspiracja na przyjęcie w dziewczęcym stylu. BohoParty z elementami pastelowego różu.”

  1. Klara pisze:

    Sukienka Ani jest po prostu przepiękna <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *