PREZENTY NA PRZYWITANIE MAMY I DZIECKA W DOMU – ODWIECZNE PYTANIE „CO KUPIĆ?”

PREZENTY NA PRZYWITANIE MAMY I DZIECKA W DOMU – ODWIECZNE PYTANIE „CO KUPIĆ?”

To nic strasznego. Nie wiem jak Wy, ale ja kocham robić prezenty, kupować, pakować, obdarowywać i dostawać,  oj jak ja kocham dostawać prezenty.
Co do prezentów dla Mamy i Dziecka dam Ci jedną radę – to ma być coś symbolicznego. Oczywiście, jeżeli pozwalają Ci fundusze możesz od razu wykupić Mamie karnet do Spa czy podarować jej drogą biżuterię, ale gwarantuję Ci to wystarczy:

4a2c2f3c0d049d8e00d70ceaed543d83

Kwiaty są magiczne!

Gdy je dostajemy, czujemy się wyjątkowe i doceniane. Wystarczy piękny bukiet ulubionych kwiatów i np. to co ja proponuję w swojej ofercie – słodkości, czyli ciasto w kształcie serca. Gwarantuję Ci, że będzie to piękne wyznanie miłości i szacunku.

kwiaty-dla-mamy-po-porodzie-zaskocz-mame

Możesz oczywiście dokupić coś do tego, ale pamiętaj niech to będzie coś tylko dla niej. Książka ulubionego autora, perfumy, koszulka nocna, bransoletka z napisem „Kocham”, „Jesteś dzielna”, ALE błagam nic co ma związek z macierzyństwem  Inni zasypią Ją przeróżnymi prezentami w związku z nową rolą, więc Ty podaruj Jej coś tylko dla Niej. Nie możesz zapomnieć o również Maleństwie. Tu opcji jest wiele. Sklepy mają tak bogatą ofertę zabawek, że jeżeli zdecydujesz się na ten rodziaj prezentu, na pewno coś znajedziesz. Ja, jestem zwolenniczką kupienia np. spersonalizowanego body  to uroczy prezent, który ucieszy również oko Mamy i będzie wspaniałym rozweselaczem. Tu sklepy też mają szeroki wybór produktów, wymóg jest jeden – musisz znać rozmiar

il_fullxfull-903533826_1t2c

Pomysłów jest mnóstwo  ale na pewno sobie poradzisz, jeżeli czujesz, że potrzebujesz pomocy w tej sprawie – pisz

K.

Published by Kinga

.