PIERWSZY WPIS ODPOWIE NA PYTANIE, PO CO TO WSZYSTKO? :)

PIERWSZY WPIS ODPOWIE NA PYTANIE, PO CO TO WSZYSTKO? :)

W życiu człowieka jest wiele chwil, które zmieniają bieg dotychczasowych zdarzeń w mgnieniu oka. Ślub dla wielu osób jest takim nowym początkiem, nową przygodą, ale chyba nic nie jest w stanie równać sie z momentem narodzin dziecka. Szczególnie tego pierwszego…

Od tej chwili już na zawsze to cudowne nowe życie zmieni rzeczywistość i wiecie co? TRZEBA TĄ ZMIANĘ UCZCIĆ

Kobieta nosząc pod sercem przez 9 miesięcy nowe życie, znosząc zmiany w organizmie i wpływ hormonów na jej nastroje, a później w męczarniach wydając na świat dziecko zasługuje na chwile relaxu i ciepłe przyjęcie w domu.

A moze byłeś przy porodzie i widziałeś jak wiele bólu i cierpienia zniosła ? Jako dumny TATA powinieneś pokazać swojej partnerce, że szanujesz jej wysiłek i wyrzeczenia, których podczas tych wielu miesięcy musiała się podjąć i po męsku wziąć sprawy w swoje ręce! Tzn. POWITAĆ JĄ W DOMU już w nowej roli, roli matki, której na pewno się trochę boi, ale bardzo tego pragnie.

Chętnie pomogę Ci zaaranżować Wasz dom, mieszkanie lub pokój tak, by te pierwsze chwile w domu były dla niej niezapomniane.

Moze chciałbys obdarować ją i maleństwo prezentem, ale nie wiesz co wybrać i na co sie zdecydować? Jestem kobieta chętnie Ci pomogę!

A moze szukasz kogos kto w sposób niezwykle neutralny i intymny uwieczni te chwile na zawsze? Pisz! Załatwimy to:)

Pamiętaj nie odkładaj tego na ostatnia chwile i najważniejsze, pewnie cieżko Ci zaufać obcej osobie, ale ten jedyny raz nie konsultuj tego z nią…najbliższą Ci kobieta:) Potraktuj to jak cos w stylu zaręczyn. ZASKOCZ JĄ i może po raz kolejny w życiu pokaż jej, że Twoja miłość do niej jest jeszcze dojrzalsza.

2c5bb8cde53db6981b46ffa10024d492

K.

Published by Kinga

.