Nadio – Witaj na świecie!

Powrót do domu po porodzie to początek, kolejny początek w życiu kobiety. Już nauczyła się jak być wspaniałą żoną, partnerką, przyjaciółką, córką, stoi natomiast przed kolejnym wyzwaniem.

Kobieta, która opuszcza mury szpitala i wraca do domu zaczyna kolejną i najważniejszą rolę w swoim życiu – rolę Matki. Każdy początek jest trudny, bo wszystko staje się nowe, nieznane. A gdyby tak otworzyć drzwi własnego ukochanego domu i zastać tam coś takiego?

Może będzie choć trochę łatwiej 🙂 mocno wierze w to, że takie ciepłe przyjęcie w domu, że świeża pościel, własne łóżko i pomocna dłoń najbliższych sprawią, że bolące piersi czy nieprzespane noce są po prostu nieważne. Liczy się to, że rodzina jest wreszcie w komplecie, że nic poza tą Małą istotką się nie liczy. Miłośc spotykamy na każdym kroku, ale takiej miłości nie da się porównać do żadnej innej. Matka kocha bezgranicznie, kocha tak, że cały świat się nie liczy, a tymbardziej ona sama i jej potrzeby. Od tej chwili najpierw myśli czy Maluszek ma wszystko czego potrzebuje.

Niezmiennie czuje się wzruszona, jak za pierwszym razem, gdy otrzymuje ciepłe wiadomości i podziękowania. Sprawić komuś radość i szczęście to najpiękniejsza rzecz pod słońcem. Ciesze się, że choć trochę mogę ulżyć Wam drogie Mamy w tych pierwszych dobach po urodzeniu. To ważne chwile, chcę byście czuły się docenione i kochane. ALE nie byłoby to mozliwe bez Waszych mężów, partnerów jednym słowem bez Tatusiów. To ich inicjatywa i ich prośba. Moje są tylko dekoracje i wielkie chęci 🙂

Gdyby nie oni i ich zaangażowanie te powroty nie byłyby takie…
Ten błysk w oku Taty, który wyrusza z nosidełkiem do szpitala, opowieści jak trzymał w ręku taką małą istotkę…to coś nie do opisania.

Podczas tego powitania był jeszcze jeden bardzo ważny domownik, który nie mógł doczekać się już Mamy i Nadii – Lilo. Dzielnie pilnował całego stołu i dekoracji i jestem pewna, że tak samo mocno będzie pilnował Nadii.

Nadio! Masz wspaniałych rodziców i całe grono kochających osób! Witaj na świecie <3

Tak wyglądała piękna Kruszynka w swoim domku:

Zdjęcie z galerii jej Mamy – Aleksandry <3

Podsumowanie:
Dekoracje kolekcja „Hello World” – Partybox.pl
Album na zdjęcia Nadii – Crazyshop.pl
Prezent (dresiki dla Nadii) – Baby Hero
Flowerbox – Zaskocz Mamę
Metryczka – FabrykaMałegoDizajnu
Zdjęcia – Lena Kołodziejak

Published by Kinga

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *