Drogie Mamy dajcie się ZASKOCZYĆ – Plenerowa sesja zdjęciowa w Siedlcach z okazji DNIA MATKI – OGŁOSZENIE

Dzień Matki to dla mnie szczególny dzień. W zeszłym roku nie zadbałam o to byście Wy drogie Mamy mogły świętować i cieszyć się nim jak należy.

W zeszłym roku ten weekend było w 100% zarezerwowany dla mojej rodziny, ponieważ 1.05 urodziłam Sarę i do końca maja trwał mój urlop, a po drugie – 26.05.2018 moja jedyna siostra brała ślub. Sami rozumiecie dodatkowe działania w tym dniu nie były możliwe.

ALE w 2019 roku zdecydowanie zrobię to, co do Zaskocz Mamy należy. Zrobię wszystko by Mamy z mojego otoczenia, lokalnie tutaj w Siedlcach i z okolic mogły poczuć się WYJĄTKOWO.

UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA!

25. oraz 26.05.2019 odbędzie się coś nad czym pracuję już od kilku tygodni z KAROLINĄ – Bandyszewska fotografuje

 PLENEROWA MINI SESJA ZDJĘCIOWA DLA MAM 

Kto może w niej wziąć udział? Komu dedykowana jest sesja?

 • Mamy
 • ich dzieci
 • ich mężowie
 • przyszłe Mamy z przyszłymi Tatusiami

Zachęcamy Mężczyzn do rezerwowania sesji dla swoich kobiet 🙂 To będzie wspaniała niespodzianka z okazji Dnia Mamy. Każda z nas chciałaby w tym dniu wykonać sobie pamiątkowe zdjęcia ze swoimi pociechami.

Kiedy odbędzie się sesja? 

W sobotę oraz niedzielę 25. i 26.05.2018 / w godzinach od 10:00 do 17:00

Gdzie odbędzie się sesja?

W Siedlcach, w plenerowych okolicznościach. Osobiście przygotowuję dla Was aranżację do tej sesji. Gwarantuję, że będzie efekt WOW.

Jaka będzie aranżacja?

Jestem pewna, że Was zaskoczę 🙂 Aranżacja będzie bardzo plastyczna. Będzie można wykorzystać ją na wiele sposobów – tym samym da nam wiele możliwości podczas pozowania. Obiecuję, że będzie nawiązywała do najgorętszych trendów zbliżającego się sezonu i zyskacie piękną pamiątkę zachowaną w formie kadrów autorstwa Karoliny. Aranżacja nie będzie „damska” – gwarantuję, że chłopcy czy mężczyźni będą dobrze się czuli na naszym planie zdjęciowym.

Nasz plan zdjęciowy nie będzie typową ścianką. Będzie to aranżacja 3D z rekwizytami i gadżetami. Zwiewne sukienki mile widziane 🙂

Ile trwa sesja i jakie będą jej efekty? 

Z 30-minutowej sesji otrzymacie 5 wybranych przez siebie ujęć. Zdjęcia zostaną wysłane w linku, po czym WY zdecydujecie, które z nich chcecie otrzymać w wersji elektronicznej w pełnej rozdzielczości. Fotografuje Karolina – Bandyszewska fotografuje. Ja jestem odpowiedzialna za aranżację.

Jeśli spodoba się Wam więcej ujęć z Waszej sesji dokupienie dodatkowych kadrów jest możliwe. Liczba nie jest ograniczona, możecie dokupić wszystkie 🙂

Jak można się zapisać na sesję i ile kosztuje taka sesja? 

Na sesję zapisujemy kolejnością zgłoszeń – kto pierwszy ten lepszy 🙂

Cenę sesji oraz pozostałe informacje otrzymasz zgłaszając się mailowo:
zaskoczmame@gmail.com 

Dostępne godziny:

10:00 10:45 11:30 12:15 13:00 13:45 14:30 15:15 16:00 16:45

Published by Kinga

.

3 Comments to “Drogie Mamy dajcie się ZASKOCZYĆ – Plenerowa sesja zdjęciowa w Siedlcach z okazji DNIA MATKI – OGŁOSZENIE”

 1. Agata Majer-Nowicka napisał(a):

  Kinia, czemu nie warszawa:(?

  1. Kinga napisał(a):

   🙂 niebawem znowu Warszawa! <3

 2. Agata Majer-Nowicka napisał(a):

  Kinia,czemu nie warszawa?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *