BABYSHOWER (POL. BOCIANKOWE) – ZASKOCZMY MAMĘ I ZORGANIZUJMY JEJ PARTY, NIECH SIĘ WYLUZUJE PRZED PORODEM

BABYSHOWER (POL. BOCIANKOWE) – ZASKOCZMY MAMĘ I ZORGANIZUJMY JEJ PARTY, NIECH SIĘ WYLUZUJE PRZED PORODEM

Babyshower – jedna z szalonych babskich imprez, które tak jak wieczór panieński muszą się odbyć. Skoro tu jesteś, to myślisz tak jak ja i wiesz, że to świetna okazja, by podtrzymywać stare znajomości, powspominać i spędzić miło czas, a przy okazji zyskać kolejne cudowne wspomnienia. W Polsce moda na babyshower dopiero się zaczyna, od jakiegoś czasu słyszymy też polski, całkiem przyjemny, odpowiednik – bociankowe.

image

Co to tak na prawdę jest? Babyshower to  przyjęcie zorganizowane na cześć przyszłej mamy i jej nienarodzonego maleństwa. Zazwyczaj spotkanie organizowane jest pod koniec ciąży przez najbliższe koleżanki przyszłej mamy. Idea przyjęcia jest taka, że jest ono dużą niespodzianką dla przyszłej Mamusi, bo główna bohaterka nie bierze udziału w przygotowaniach.

ruthblack

Spójrzmy na to realnie…Czy wśród naszych koleżanek jesteśmy w stanie znaleźć taką, która całą swoją energię poświęci na przygotowanie takiej imprezy? Myślę, że czasu mamy coraz mniej i praca, dom, obiady  pochłaniają tyle zaangażowania, że obdzwanianie, tłumaczenie, szykowanie i jeszcze funcjonowanie w codziennym świecie może być trudne. Chcę Wam pomóc i za Was przygotować tą niespodziankę. Od zaproszeń po słodki poczęstunek z pięknymi kolorowymi napojami. A czemu nie możemy bawić się tak jak w USA? Trzeba cieszyć się chwilą i korzystać z życia!

4dbe759666b202483796098d29af65b9

Ograniczeniem jest tylko styl jaki wybierzecie. Inspiracji jest tak wiele, że sama nie wiem na co bym się zdecydowała, gdyby to miało zależeć ode mnie

Zajrzyjcie do mojej Oferty Babyshower; napiszcie, a przygotuję Wam coś extra  i na pewno zaskoczę Waszą Mamę.

Dla każdej przyszłej Mamy przygotowuję również torty z pieluszek (kolorystyka dopasowana do stylizacji przyjęcia)

Published by Kinga

.