Czy wypada sobie samej zorganizować przyjęcie BABY SHOWER? – Wyniki ANKIETY + DARMOWY BABY SHOWER PLANNER

Dzisiaj zanalizuję bardzo ważny temat 🙂 Organizuję przyjęcia baby shower od ponad roku i uwierzcie, że otrzymałam już przeróżne maile i wiadomości z zapytaniem o tą usługę.

Chcecie wiedzieć kto głównie pisze do mnie? Kto przede wszystkim zamawia takie przyjęcia?

Baby Shower to jedna z szalonych babskich imprez, które tak jak wieczór panieński muszą się odbyć. To świetna okazja, by podtrzymywać stare znajomości, powspominać i spędzić miło czas, a przy okazji zyskać kolejne cudowne wspomnienia. W Polsce moda na baby shower dopiero się zaczyna, od jakiegoś czasu słyszymy też polski, całkiem przyjemny, odpowiednik – bociankowe. Mimo wszystko określenie „baby shower” zyskuje jedna większą rzeszę zwolenników. Sama się na tym łapię, że korzystam z międzynarodowego słowa.

Co to tak na prawdę jest?

Baby Shower to  przyjęcie zorganizowane na cześć przyszłej Mamy i jej nienarodzonego Maleństwa. Zazwyczaj spotkanie organizowane jest pod koniec ciąży przez najbliższe koleżanki przyszłej Mamy. Ale czy TYLKO przez jej koleżanki/przyjaciółki??? O tym za chwilę! Idea przyjęcia jest taka, że jest ono dużą niespodzianką dla przyszłej Mamusi, bo główna bohaterka nie bierze udziału w przygotowaniach. Ale czy zawsze tak musi być?

Temat nurtował mnie od jakiegoś czasu i postanowiłam go zbadać 🙂

Zorganizowałam ANKIETĘ na Instagramie i zadałam Wam dwa pytania:

1) BABY SHOWER PARTY – odpowiedz jaki jest Twój stosunek do tego przyjęcia, jesteś ZA czy PRZECIW?

Jak widzicie, aż 80% z moich obserwatorów instagramowych ma pozytywny stosunek do tego przyjęcia i pewnie ta grupa ankietowanych chciałabym zorganizować/odwiedzić tego typu party. 20% nie chce i nie planuję takiego spotkania i jak najbardziej to szanuję 🙂 Może z czasem nabierzecie ochoty na świętowanie błogosławionego stanu wspólnie z bliskimi – jeśli nie, szanuję to i nie mam żalu, dziękuję za szczerość bo to było dla mnie najważniejsze.

2) CZY wypada sobie samej zorganizować BABY SHOWER?

Tutaj w kwestii wartości danych wyniki są identyczne 😀 zadziwiające! Ale do rzeczy 🙂 To w końcu wypada czy nie?

Opowiem Wam teraz więcej o zapytaniach moich klientów.
Zbadałam temat bazując na mailach i zapytaniach od zainteresowanych osób iiii jak najbardziej w 70% są to głównie zapytania od przyjaciółki/koleżanki/siostry przyszłej Mamy, ALE UWAGA 25% to zapytania od samej przyszłej Mamy. Spójrzmy na to realnie…Czy wśród naszych koleżanek jesteśmy w stanie znaleźć taką, która całą swoją energię poświęci na przygotowanie takiej imprezy? Myślę, że czasu mamy coraz mniej i praca, dom, obiady  pochłaniają tyle zaangażowania, że obdzwanianie, tłumaczenie, szykowanie i jeszcze funcjonowanie w codziennym świecie może być trudne. Doskonale wiecie ile macie na głowie, ile spraw jest każdego dnia do załatwienia i ile czasu zostaje Wam na przyjemności, a co dopiero mówić o tworzeniu grupy, ustalaniu szczegółów, rozdzielaniu zadań itd. itd.

Jeśli wśród Waszych najbliższych jest taka osoba, która organizowała Wam taką niespodziankę, bądź właśnie ją szykuje to uściskajcie ją mocno 🙂 Wiem ile uwagi wymaga przygotowanie takie przyjęcie. Ale z czystym sumieniem nie boję się stwierdzić, że TAK! WYPADA SOBIE SAMEJ ZORGANIZOWAĆ PRZYJĘCIE BABY SHOWER

A teraz zdradzę Wam więcej 🙂 ja swoje przyjęcie BABY SHOWER również zaczęłam organizować sama. Wiem, że gdybym się za to nie zabrała miałabym wspaniałą niespodziankę, moja siostra jest świetną organizatorką i na pewno zrobiłaby to wyśmienicie, ale po prostu NIE MOGŁAM WYTRZYMAĆ 😀 musiałam już wybrać wszystkie dodatki, zaplanować dekoracje, zamówić zaproszenia. Jak wiecie kocham to robić i traktuję to jako cudownie przyjemne zajęcie.

Na dole strony pojawiło Ci się okienko z możliwością pobrania BABY SHPOWER PLANNERA mojego autorstwa. To plik, który ułatwi Wam zaplanowanie organizacji takiego przyjęcia od A do Z. Dzięki niemu unikniecie stresu i zamętu.

Dajcie znać czy Wam się przydał :)!

Ściskam!
Kinga

Published by Kinga

.

2 Comments to “Czy wypada sobie samej zorganizować przyjęcie BABY SHOWER? – Wyniki ANKIETY + DARMOWY BABY SHOWER PLANNER”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *